Życie w zachwycie.

Progressteron, czyli moc będzie w Poznaniu.

16 września 2016

Progressteron, czyli moc będzie w Poznaniu.

Ci z Was, którzy tu do mnie zaglądają, wiedzą, że zachwycam się życiem na poziomie wartości. Piszę o nich, wkręcam w myślenie, bo uważam, że życie jest zbyt fajne, żeby o nie nie dbać i tak po prostu dać mu przelecieć.

Trzeba też dbać o siebie, o swoją jakość, o ludzi wokół i relacje z nimi. Dużo się ściskać, gapić z zachwytem w niebo, głośno śmiać i nie wydawać kasy na głupoty, tylko na mądre rzeczy.

Dlatego jest mi ogromnie przyjemnie, że mogę się oficjalnie (a nie oficjalnie to już podpisałam się dawno temu), bo na zasadzie partnerstwa, podpisać pod takim świetnym eventem, jakim jest Festiwal Progressteron Poznań.

Moc będzie więc w Poznaniu. I chociaż jestem beznadziejnie zakochana w lecie, to za ten event warto kochać jesień. Bo Progressteron to największy festiwal rozwojowy dla kobiet w Polsce, który w Poznaniu świętuje już 34 raz. To mega inspirujące, rozwojowe wydarzenie dla kobiet. W tym roku specjalne miejsce ma też kampania Dzień Empatii, czyli coś, co w dzisiejszym świecie ma wyjątkową wartość.

I mam z tej okazji i zazdroszczę Wam, bo ja nie dam rady tam być, dwie wejściówki o wartości 100 zł na festiwal w stolicy Wielkopolski.

Macie możliwość uczestniczenia w warsztatach i spotkaniach ze świetnymi, mocnymi kobietami, które uczą, trenują, ale też śmieją się i zarażają swoimi  pasjami.

W Poznaniu właśnie ruszyły zapisy na warsztaty, które odbędą się w dwóch terminach:

23-25 września w różnych miejscach w Poznaniu oraz główny weekend w dniach od 30 września do 2 października, skupiony w jednym miejscu, w Collegium da Vinci.

W festiwalu uczestniczyło dotychczas 80.00 kobiet, co tylko potwierdza potrzebę tego typu inicjatyw.

Do wyboru są warsztaty z kilku dziedzin i muszę je wszystkie wymienić, bo zasięg jest imponujący:

samoobrona, poznaj siebie, komunikacja przyszłości, miłość w 21 wieku, mogę więcej, niezbędnik kobiety przedsiębiorczej, slow&flow (love:)), niezbędnik kobiety przedsiębiorczej, cisło i seks, kobiety dla lepszego świata, ja w cyfrowym świecie, wolne dzieci, szczęśliwi rodzice, DIY- z pasji tworzenia.

Jak dobrać zajęcia? W tym pomaga Ola Stanek, szefowa festiwalu w Poznaniu.

  • o czym ostatnio myślę najczęściej?
  • co jest moim marzeniem?
  • jaki mam cel albo w jakim obszarze mój ostatni cel mi zniknął?
  • w jakim kierunku aktualnie idę?
  • czego mi brakuje?
  • gdzie jestem aktualnie i gdzie chcę być?
  • czym chcę się zajmować?
  • o czym marzyłam jako dziecko?

Odpowiedz na pytania, zastanów się, które z nich zajmuje cię najbardziej i ruszaj do studiowania programu. Zapisz się na te, które są dla Ciebie najlepsze i w drogę.

Cały program i ofertę znajdziesz tu, klikając w ikonkę Progressteron Poznań.

Jak wygrać wejściówkę?

Napisz mi, dlaczego akurat Tobie potrzebna jest obecność na festiwalu? Co możesz zyskać dzięki niemu?

I koniecznie dopisz kilka słów o sobie. Kim jesteś, co robisz? Jestem ciekawa, kto czyta moje literki po drugiej stronie światłowodów:)

Konkurs trwa do środy, 22 września. Wyniki ogłoszę wieczorem na Facebooku.

Czekam na Wasze posty pod adresem, który znajdziesz w zakładce „Kontakt” w menu na blogu.

Ściskam mocno i wrzesiennie.

TAGS
POWIĄZANE WPISY
Aga Krzyżanowska
Wiedeń/ Świdnica

Literatka, fotografka, nefelibata. Opowiadam historie o codzienności, w której w soboty jest zen, a we wtorki końce świata (albo na odwrót i w zupełnie inne dni). Czasami piszę książki, zawsze mam w torbie aparat, na ogół polegam w kuchni. Codziennie bujam w obłokach. Stamtąd wszystko lepiej widać.

Facebook